В музеї знову виставка![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s98820496.jpg)
На сьогодні в музеї знову цікава виставка моделей бойової техніки періоду Другої світової війни , цього разу " на запасні аеродроми" приземлилися літаки, що були задіяні під час війни, а також виставлена військова техніка тих часів. Свої роботи з моделізму показують корюківчани Андрій Підтереба та Владислав Попружко.
Завітайте у вільну годину до музею, щоб побачити нашу історію, ці цікаві моделі військової техніки - творіння
розуму,
майстерних рук та наполегливості .
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s83234809.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s56389066.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s64667872.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s57288247.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s37271656.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s06096461.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s59690051.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s83722681.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s78310939.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s41061297.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s61719998.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s18576171.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s02864447.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/8/s98554662.jpg)
|