Рекордсмен з бігу корюківчанин Григорій Мостовий розповів про секрети довголіття
.За паспортом — довгожитель, а зовні — чоловік середнього віку, Григорій Мостовий розповів Сусідам.Сity, як долає старість.
За чотири місяці Григорію Мостовому виповниться 82 роки. Але навіть у такому поважному віці він не розлучається зі спортом. Григорій каже, що не зраджує йому з кінця 50-х років минулого століття. А це понад шістдесят років.
Проживає чоловік у Корюківці по вулиці Галини Костюк. Два роки тому став удівцем. Він справжня місцева знаменитість, колишній спортсмен, який понад 60 років займався легкою атлетикою. Брав участь у багатьох спартакіадах, всеукраїнських і міжнародних марафонах...
. Виставили на продаж хлібозавод у Корюківці. Діючий. По вулиці Вокзальній, 26.
«Загальна площа будівлі — 898 квадратних метрів, у тому числі виробнича — 454,7 квадратних метрів. Є електропостачання. Централізована мережа міського водопостачання. Опалення (дрова, газ або інші види палива). Площа земельної ділянки — 81 сотка. Цільове призначення — землі промисловості. Територія огороджена. Ціна 4 мільйони 500 тисяч гривень», — написано в оголошенні.
— Продаємо, — підтверджує Олександр Олещенко, керівник корюківської районної спілки споживчих товариств.— Та чомусь ніхто не купує. Хлібозавод діючий. Причин продажу багато...
— Ні в кого з корюківських немає грошей? — Потрібні мільйони. У нас в районі таких ...
.Гарні новини для жителів віддалених сіл: Vodafone Ukraine до кінця року побудує та запустить дві вишки які дадуть зв'язок цього оператора в селах Забарівка, Воловики, Маховики, Сахутівка та Наумівка. Тепер ловити мобільний буде не лише на даху чи на дереві .
Також додасть стабільності і високошвидкісний мобільний інтернет в районі вулиць Г.Костюк, Чернігівська, а також вул.Шевченка м.Корюківка...
.На пруду в центре Холмов Корюковского района остались зимовать 11 красавцев-лебедей. Птиц оберегают и подкармливают местные жители. 64-летняя Ольга Степанишина живет напротив водоема и часто навещает лебедей. Она очень любит этих птиц и даже выложила из пластиковых крышечек их изображения на стене своего дома («Гарт» писал об этом в №30 от 21 июля 2016 года):
- Летом было две пары лебедей, а осенью прилетели еще семь молоденьких - перья у них сероватого оттенка, так и отличаем от «старожилов». Возле пруда работает спиртзавод, поэтому вода полностью не замерзает. Мы с соседями кормим птиц хлебом, любуемся ими. Наблюдать за ними очень интересно: бывает, они ...
. Минулого тижня відбулася зустріч представників Державного підприємства «Корюківське лісове господарство» та адміністрації місцевої школи №1, під час якої обговорили питання створення на базі навчального закладу шкільного лісництва.
До слова, шкільне лісництво - це добровільне об’єднання учнів для отримання теоретичних знань та практичних навичок з основ лісництва. Робота ця триває упродовж року в позаурочний час.. Під час навчання школярі дізнаються про ліси, які їх оточують, про особливості догляду за ними, збереження і захист від пожеж, хвороб та браконьєрів.
Учні спостерігатимуть за природою, братимуть участь у дослідженнях, вивчатимуть тварин та рослин, охоронятимуть ...
Рубають, щоб не замерзнути, або Україна – не Африка
. У селах на Чернігівщині тільки й чути: «тут-тут-тут, цок-цок-цок!» Це – люди дрова рубають. У багатьох газове опалення, та на нього нині селяни не розраховують – дорого. Субсидію ще не призначили і чи дадуть?! Тож запасаються на зиму твердим паливом, рубають і гріються!
Спочатку – своїм... У Корюківському районі, який сховався в лісах, наразі працює майже сотня пилорам (у 2010 році їх налічувалося 78). Відходи лісопиляння продають місцевим підприємствам, що виготовляють з них пелети, а також залишки забирає місцева теплова електростанція.
Є в Корюківці й лісгосп, лісництва. Та наразі придбати дрова у цих краях населенню проблематично. Утворилася навіть черга. Поки що лісівники забезпечують своїх працівників та пенсіонерів. – В області – дванадцять держлісгоспів, і в нашому ціни на дрова різняться, – розповідає голова профкому ДП «Корюківський лісгосп» Петро Устименко...
Те на те й вийде... У Чернігові пропонують машину (6 кубів) рубаних дров з осики і тополі за 4100 гривень. По місту доставка безкоштовна, у села привозять за додаткову плату – 8 гривень за кілометр.
Обрізки з пилорами (осика) продають за 1900 гривень, а є й такі, що готові «віддати» за 4000 гривень. Рубані дубові дрова та з акації (13 кубів) – 9000 гривень...
НЕ СТАЛО ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА КОРЮКІВКА, ЛІКАРЯ - ОЛЕКСІЯ ГАВРИЛЕНКА
Вчора, 18 жовтня, перестало битись серце Почесного громадянина міста Корюківка, лікаря від Бога та людини з великої літери – Гавриленка Олексія Івановича.
Про це повідомляє прес-служба Корюківської міської ради.
52 роки свого життя він віддав лікувальній справі, врятувавши сотні людських життів.
Висококваліфікований хірург, чуйний сім’янин, відданий друг, чесна і тактовна людина – таким Олексій Іванович залишиться в пам’яті рідних, близьких, колег та знайомих.
Корюківські «Віоліночки» вибороли Гран – прі на львівському фестивалі мистецтв «Тобі, Україно»
.У Львові 26 вересня проходив третій Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Тобі, Україно». У ньому взяли участь два склади скрипалів зразкового ансамблю «Віоліночки» Корюківської школи мистецтв -молодша і середня групи.
Між музикантами і серед танцівників розгорнулася справжнє суперництво за призові місця. Відмінно виступали з десяток учасників, яким поважне журі виставляло високі оцінки, але до фіналу їх ніхто не оголошував. Три номери були від обох корюківських груп скрипалів, які викликали палкі аплодисменти. Старша група показала два номери: за один з них отримала перше місце, а за другий - Гран-прі (бразильські скрипки з танцем). Молодша група за свій номер виборола перше місце. Наших земляків нагородили дипломами.
З усіх скрипалів, які з’їхалися на фестиваль, Гран-прі отримали тільки з Корюківської школи мистецтв та ще один танцювальний колектив...