Вчора, 18 жовтня, перестало битись серце Почесного громадянина міста Корюківка, лікаря від Бога та людини з великої літери – Гавриленка Олексія Івановича.
Про це повідомляє прес-служба Корюківської міської ради.
52 роки свого життя він віддав лікувальній справі, врятувавши сотні людських життів.
Висококваліфікований хірург, чуйний сім’янин, відданий друг, чесна і тактовна людина – таким Олексій Іванович залишиться в пам’яті рідних, близьких, колег та знайомих.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/1539931857.72535bc97ed1b119844321789_2268262616580737_4786937284152786944_n.jpg)
Він увійшов у безсмертну історію міста і залишиться в пам’яті жителів Корюківки назавжди.