У наших сусідів ! Щорс ФОТОрепортаж .
Районний центр Щорс найближчий до Корюківки. В Щорсі є чому повчитися з утримання місць відпочинку. А у нас ? В якому стані "доглянутий" центральний парк за автостанцією у Корюківці на власні очі бачать, як корюківчани, так і подорожуючі. Всі бачать нашу з вами безгосподарність, тільки не бачать це неподобство міська та районна влада, а даремно!... Є вислів "Театр начинается с вешалки", то який же висновок можна зробити про нашу "рідненьку владу" і господарів міста , відвідавши наш "славетний" центральний парк... А що, числені місцеві депутати не бачать такий "благоустрій" ??? Чи такі вже безсилі в своїх радах ???
І не треба посилатися на відсутність коштів, скільки ж їх треба, щоб купити декілька банок фарби і пофарбувати літак, що від сорому вже зховався за деревами...
А втім, все сприймається в порівнянні. Пропонуємо переглянути
ФОТОрепортаж про те, як утримують місце відпочинку- аквапарк у людей, у Щорсі, може варто перейняти досвід...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s24779365.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s72816246.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s63522529.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s21259014.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s71868730.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s64722035.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s06370718.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s64062405.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s22905602.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s88039039.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s48382334.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s74757490.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s38404223.jpg)
|