Шана визволителям Корюківки !
. ФОТО
19 вересня 1943 року була визволена Корюківка від німецько- фашистських загарбників, 38 воїнів визволителів віддали своє життя і навічно залишилися у нашому місті. І ось така шана з боку міської влади до їх подвигу, що навіть до 70-річчя визволення міста забули підновити памятник і прибрати біля нього.
Так заведено ще з часів Радянського Союзу: у Корюківці влада та закріплені представники трудових колективів під час свят
навідуються
до пам'ятників та братських могил, щоб покласти квіти. Раніше, на "базарній площі", по вулиці Гарнієра, біля братских могил воїнів, партизанів, борців за революцію проходили мітинги - зараз настали інші часи, часи непорядності та великих обіцянок. З роками все менше і менше приходить воїнів- визволителів до братських могил, щоб вклонитися солдатам, які полягли в святу землю, визволяючи наш край. "Ніхто не забутий і ніщо не забуто"- так говорили раніше ! "Ніхто не забутий і ніщо не забуто"!?. Так не можна стверджувати вже зараз, доживають віку в самоті діди-фронтовики та вдови в селах, заростають бур'янами, псуються пам'ятники і нікому із влади "нема до того діла". Про недоглянутий пам'ятник у Корюківці ми турбували владу ще 20 серпня у публікації "ПАМ'ЯТЬ !" http://korjukivka-sity.at.ua/news/pamjat/2013-08-20-2615 - минув цілий місяць і що зроблено? Сухостійне дерево нарешті звалили, мабудь, щоб не впало на керівні голови, а ось підновити пам'ятник, пофарбувати постамент, прибрати сміття та гілляччя навколо місця захоронення, хоча би до Дня визволення Корюківки, так і не спромоглися. Знову не знайшли коштів, чи часу? А на пряме запитання до міського чиновника: " Чому не слідкуєте за утриманням памятників, чому порушуєте Закони України та настанови Президента"- почув відповідь: "Це не наша справа- звертайтеся за адресою..." Квіти поклали і забули, забули знову і про квіти, і про пам'ятники, і про ветеранів, чи то до Дня Корюківської трагедії першого березня, чи Дня Перемоги... ???
|