А ТИ ПЕРЕДПЛАТИВ МАЯК ???![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/3/s71198384.jpg) 25 листопада, у четвер, о 8 годині відбудеться День передплатника в операційному залі пошти (вулиця Шевченка, 72). Отже, шановні корюківчани, не пропустіть це число, обов’язково зайдіть до поштовиків як передплатник. Тут ви матимете нагоду поспілкуватися з колегами-журналістами з регіональних видань: традиційно братимуть участь представники таких видань, як „Маяк”, „Деснянка вільна”, „Гарт”, „Вісник Ч” та інші. Хто з відвідувачів передплатить газети та журнали у цей день, тих очікують приємні сюрпризи і подарунки. А ще – буде розігруватися безпрограшна лотерея.
Завітайте – не пожалкуєте!!! МИ ВАС ЧЕКАЄМО.
|