Корюківка попрощалася із земляком-героєм Віталієм Гиричем ФОТОрепортаж
.
Герої не вмирають!.. Вони живуть вічно в наших серцях!.. . Здається ці слова знає кожен із нас. Хто б міг подумати, що і в сучасному цивілізованому світі нашим молодим хлопцям доведеться боротися за волю та незалежність своєї Батьківщини.
Синє небо, яскраве сонце.,відлига, як для лютого тепло, на деревах відгукуються синички і приспущені державні прапори з чорними стрічками на будівлях, в Корюківці траур: хоронять Героя-десантника Віталія Анатолійовича Гирича, який боронив Україну з квітня 2014 року. Тисячі корюківчан, представники влади, трудових колективів, громадських організацій, війська зібралися біля будинку, на вулицях міста , щоб провести в останню путь воїна-Героя, який загинув внаслідок артилерійського обстрілу 14 лютого 2015 року в селищі Луганське Донецької області під час проведення антитерористичної операції на сході України. Віталію Анатолійовичу Гиричу було 36 років...
|
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ! ФОТОрепрртаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s82696400.jpg)
17 лютого знову, не зважаючи на пізній нічний час та мороз, тисячі корюківчан та жителів району вишикували "живий коридор” вздовж дороги, якою на рідну землю везли тіло нашого земляка бійця - десантника Збройних сил України Віталія Гирича, який загинув на полі брані під час артилерійського обстрілу 14 лютого 2015 року в селищі Луганське Донецької області, захищаючи свій край, Донеччину, Луганщину, Україну, світ від знахаблілого агресора... До призову у військо Віталій Анатолійович Гирич працював верстатником у ТОВ «Ванеса» (м.Корюківка)
Зі свічками в руках, схиливши голову в журбі, стояли корюківчани на вулицях міста, а на площі Героїв України...
|
|