ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !
ФОТОрепрртаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s82696400.jpg)
17 лютого знову, не зважаючи на пізній нічний час та мороз, тисячі корюківчан та жителів району вишикували "живий коридор” вздовж дороги, якою на рідну землю везли тіло нашого земляка бійця - десантника Збройних сил України Віталія Гирича, який загинув на полі брані під час артилерійського обстрілу 14 лютого 2015 року в селищі Луганське Донецької області, захищаючи свій край, Донеччину, Луганщину, Україну, світ від знахаблілого агресора... До призову у військо Віталій Анатолійович Гирич працював верстатником у ТОВ «Ванеса» (м.Корюківка)
Зі свічками в руках, схиливши голову в журбі, стояли корюківчани на вулицях міста, а на площі Героїв України при наближенні автомобіля з тілом героя люди стали на коліна, в багатьох присутніх котилися скорботні сльози. Безліч квітів лягли на гроб воїна, а потім з площі сотні людей та ескорт Корюківського автомайдану проводжали автомобіль з тілом воїна-Героя до будинку, в якому він жив. Схиляємося в жалобі, висловлюємо співчуття батькам воїна, дружині, рідні.. Спи з миром, Віталій ! Пам'ять про тебе корюківчани збережуть назавжди !..
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s47819226.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s68037395.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s75223372.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s36458723.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s88426523.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s83811820.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s31747597.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s35507617.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s44481809.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s28443067.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s65278621.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s78520151.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s64537271.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s77098018.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s26629091.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s66952672.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s68653002.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s55324858.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s90869065.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s70804255.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s26829195.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s04714856.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s70822187.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s87141104.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s54092706.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s66281543.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s29991824.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s17714659.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s20206465.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s85588662.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s54193566.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s96560610.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s45342831.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s73108970.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s19551253.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s34161773.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s93819112.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/34/s32770866.jpg)
|