По результатам проверок Госинспекцией по контролю за ценами в Сумской области к нарушителям применены экономические санкции на общую сумму 724,6 тыс. грн.
По данным ведомства, выявлены факты завышения розничных цен на хлеб, масло подсолнечное, сыр кисломолочный, колбасные изделия вареные, крупу гречневую, муку, яйца куриные, мясо птицы и говядину в....
Як вважають учені, колір очей, шкіри й волосся впливає на характер людини. У ході експериментів з’ясувалося, що в людей із темним кольором волосся нервова система не така вразлива, вони витриваліші і фізично, і психологічно, ніж світловолосі. Блондини набагато частіше вередують, крім того, вони потребують менших доз ліків, ніж брюнети. Учені також виявили залежність між кольором волосся і схильністю до певних хвороб. Так.....
У незалежній Україні мовчати про Корюківську трагедію - злочинно.
Корюківка: забута трагедія. Як нацисти знищили 7-тисячне містечко
Символом звірств нацистів на окупованій території СРСР радянська пропаганда зробила білоруську Хатинь. Знищення близько 7 тисяч українців у Корюківці на Чернігівщині з ідеологічних причин не набуло розголосу.
1377 сіл разом із жителями спалили гітлерівці на Україні. Трагедія в поліському містечку Корюківці була наймасштабніша й найкривавіша не лише на теренах Радянського Союзу, а й усієї Європи. Це сталося 1-2 березня 1943 року.
У французькому селищі Орадур (червень, 1944 р.) нацисти замордували 642 жителі, у чеській Лідіце (червень, 1943 р.) - 320, у білоруській Хатині (березень 1943 р.) - 149 (за сучасними німецькими даними - 152). Про це знає Європа, про це відає весь світ.
Рано-вранці каральний загін оточив Корюківку й есесівці почали прочісувати хати. Людей безжально розстрілювали.
Знищивши геть усіх жителів, карателі спалили населений пункт дотла: у вогні згоріло 1390 дворів, бовваніли лише стіни десятка цегляних будинків....
9 березня 2011 року минає 197 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, а 10 березня – 150 років від дня його смерті.
Традиційно в ці дні проводяться заходи по вшануванню Великого Кобзаря. Проте, діюча влада, в тому числі й представники провладної парламентської коаліції, робить все можливе, щоб залишити український народ без власної історії, максимально приховати правду про історичні події та видатних осіб минулого. Вперше в історії незалежної Україні Верховна Рада фактично відмовилася відзначати 150 років з дня перепоховання Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА, 1000 років з часу заснування Софійського собору в м. Києві та багато інших важливих пам'ятних дат та ювілеїв.
Закликаємо всією громадою гідно вшанувати великого Кобзаря!
Запрошуємо о 17.00 9 березня 2011 року.у Чернігові до пам’ятника Тарасу Шевченку на Валу де відбудуться:.....