Запали на вікні свічу памяті Пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років присвячується ...
. Сьогодні, Україна та мільйони людей по всьому світу, віддають шану пам'яті мільйонам жертв найстрашнішої трагедії Українського Народу - Голодомору, що був принесений тоталітарним режимом на українську землю в 1932 - 1933 роках.
Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні. Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. Двадцяте століття - найстрашніше для українців. Ми склали найбільшу жертву за час своєї історії. І ця жертва - фізичний і духовний геноцид українців.
Особлива ж трагедія в тому, що страшний голод відбувся на найродючішій у світі землі.
Але не неврожай призвів до голоду. Це наслідки свідомої політики тоталітарного комуністичного режиму. У людей відбирали хліб, щоб продати його за кордон, втопити у морі.
Райони, в яких помирали люди, оточували каральні загони, щоб не випустити звідти людей. То ж чи можна заперечувати, що це є геноцид?
Україна розповідає світу про ті страшні події, щоб убезпечити людство від їх повторення в будь-якому вигляді.
Ми можемо і повинні розповісти про голодомор нашим дітям та онукам, розповісти громадянам інших країн, щоб це стало пересторогою для всіх.
Тіні мільйонів, які загинули під час Голодомору, сьогодні стукають у кожне наше серце. І ми це чуємо з вами.
Запалена свіча це наша шана нашим Батькам, Батькам наших Батьків , які врятували родини від голоду, дали нам можливість народитися та жити. Шана мільйонам українців, які пережили страшну трагедію.
|