З Днем Державного Прапора Украiни !
.
Щиро вітаємо з великим святом українського народу - Днем Державного Прапора!
Любити власну країну означає цінувати її національні символи, найголовнішим з яких є Державний Прапор - втілення єдності народу, честі та гідності нації, традицій державотворення, історії та сьогодення.
Нехай та мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, завжди буде миттю піднесення, що сповнює наші серця гордістю за рідну країну, а синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного надію та спонукає на нові звершення заради Батьківщини. Бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного Прапора, що символізують мирне небо та родючі пшеничні поля. Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині! З повагою, команда веб-сайту "КОРЮКІВКА НАШЕ МІСТО"
|