Вибори 2012. Ось так агітують у нашому місті ! ФОТОрепортаж .
У цю неділю різні політичні сили вже встановлювали аж три агітаційних намети . І хоча з кожним днем до голосування все ближче, але справжньої агітації за зареестрованих кандидатів в депутати не відчувається. Все робиться так, як і в попередні виборчі компанії, - нудьгуючі
агітатори
в палатках, що навіть елементарно не знають ні виборчого закону, ні програм партій, ні біографії кандидата; а ще - деякі пропонують старі газети, а у інших - зовсім відсутні будь - які агітматеріали... Складається враження, що в виборчих штабах працюють не команди однодумців, а заробітчани, що чекають, як відсидіти день, а там - хоч трава не рости. Радий помилитися в цьому, але так воно є ! То хто на кого працює ??? Все покажуть результати голосування... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s54418800.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s07809490.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s96170008.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s80590849.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s29648635.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s36769798.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s85911278.jpg)
|