В музеї нова виставка !
ФОТОрепортаж
.
Цього разу роботи з декоративного розпису та ляльки-мотанки виставила чернігівчанка Тетяна Стадниченко. Дійсно, такої виставки у нашому місті ще не було! Цікаві розписи, майстерно виготовлені ляльки-мотанки, є, що подивитися і повчитися мистецтву виконання у майстрині. Отож, не пропустіть можливості подивитися цю виставку, особливо ті, хто займається малюванням та рукоділлям. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s83455502.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s53654153.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s60513423.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s22008220.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s63618396.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s66030495.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s69619063.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s33452869.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s97957688.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s02046063.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s02528276.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s66421878.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s32985568.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s73141074.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s77119060.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s99965935.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s49276889.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s08209943.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s87641912.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s48149808.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s27972675.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s82824302.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s16285703.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s10412335.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s56369993.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s79566236.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s64154751.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s63854382.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s64115848.jpg)
|