У НАШИХ СУСІДІВ ! ГОРОДНЯ ФОТОрепортаж .
Від Корюківки до Городні всього п'ятьдесят кілометрів, якась година їзди...В райцентрах майже однакова кількість населення, зараз в Городні немає потужних підприємств, а в Корюківці всесвітньо відома фабрика " Слов'янські шпалери ". В Корюківці вже звикли до паламаних парканів, бур'янів біля будинків, по вулицях і в парках, смітників на обочинах по вулицям , обшарпаних будівель, будок-забігайлівок на базарах, відсутності лавочок в людних місцях, щоб перепочити, до метрових вибоїн на дорогах та тротуарах, до безлічі сухостійних дерев які в будь-який вітер можуть звалиться на голову і ще до багато - багато такого, що й не перелічити ... У Корюківці начеб-то є влада, депутати, безліч контролюючих чиновників, а порядку немає. Звикли посилатися на відсутність коштів, зайнятість, несвідомих громадян... В Корюківці безліч керівних голів, міськ, рай, ад, іх заступників, тільки немає кому навести лад. Так і живемо ! Вихваляемо самих себе,що в нас найкраще, кожного року складаємо прожектні плани з благоустрою, іноді проводимо об'їзди територій і живемо за звичаєм "не чіпайте мене, то не ваше діло"... Останнім часом до нас приїзджаює багато гостей, через місто проходять дороги в сусідні райони, все навиду, що про нас, наше місто подумають люди ? Зібратися б нашим керманичам, "сісти разом в добитий автобус АТП", поїхати подивитися, як виконано благоустрій в сусідніх районах, перейняти кращий досвід і нарешті навести лад, адже для того коштів багато не треба--було би бажання... А Городня своїм благоустроєм, турботою про людей мене вразила, там дійсно працює міській голова Андрій Богдан , допомагають депутати і контролюючі органи -тому і порядок, троянди в квітниках на вулицях, горщики з квітами на стовпах, прибрані дороги, безліч малих архітектурних споруд, лавочки в людних місцях, щоб перепочити, і ще багато чого цікавого... А втім, пропоную переглянути фото, що відзняті мною декілька днів тому у цікавому місті Городні !
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s76009755.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s42712042.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s17682331.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s56096088.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s67610291.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s24844489.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s40431374.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s18410428.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s82207025.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s26990024.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s63736362.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s94277461.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s07423442.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s33505121.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s74076234.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s23647518.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s17731026.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s73419238.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s85896611.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s27732439.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s48787396.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s79270033.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s61396902.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s64288765.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s04815363.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s83057277.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s13316351.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s15811210.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s46040245.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s40305423.jpg)
|