КММГО «Альтернатива» здобула перемогу на конкурсі «Краща громадська ініціатива України» .
Досить важко було вибрати переможців конкурсу «Краща громадська ініціатива України», адже всі подані на конкурс ініціативи були варті відзнаки. Але конкурс є конкурс, тож після кількатижневого обговорення та гарячих дискусій, конкурсна комісія підбила результати конкурсу та визначила переможців. З приємністю повідомляємо про переможців всеукраїнського конкурсу «Краща громадська ініціатива України»: В номінації краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища – Калашнік Марія Тімурівна з ініціативою «Здай батарейку – врятуй крота!»...
В номінації краща ініціатива у сфері волонтерства – Харківська обласна молодіжна громадська організація «Харківський центр волонтерів»... В номінації краща ініціатива у сфері місцевого розвитку Корюківська міська молодіжна громадська організація «Альтернатива» з ініціативою «Активна громада»...
Всіх переможців конкурсу від імені всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» вітаємо з перемогою та запрошуємо з 13 по 14 вересня 2013 року стати учасниками форуму...
|
Бреч — не Умань
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s64072017.jpg) . Перегони на конях міжнародного рівня можуть проводити в селі Бреч, що неподалік Корюківки. Частими гостями в селі бувають представники Росії та інших держав. Видовище дійсно вражає. Таким і обласний центр не може похвалитися.
А ще село знамените тим, що колись там жила велика єврейська громада, діяла синагога, залишилось велике кладовище, де поховані відомі євреї. Звичайно, Бреч — не Умань. Але кілька десятків хасидів з Ізраїлю сюди приїздили, щоб поклонитися могилам предків, віддати шану селу. Тут місцеві активісти і розповіли хасидам, де знаходяться поховання, а де і синагога колись була... Проблема старанням засобів масової інформації набула розголосу і загрожує перерости у міжнародний скандал... Принаймні декому з можновладців нерви можуть попсувати добряче. Хоча синагоги, звичайно, не повернеш. Правда, в селі споруджують православну церкву. Отже, буде де гріхи відмолювати за справи минулі й сьогоденні... Один лише висновок варто зробити: нинішній владі треба б...
|
|