Свято спорту і краси відбулося ФОТО репортаж
17 серпня 2012 року на стадіоні «Паперовик» відбулася традиційна Спартакіада територіальних громад, присвячена 21-ій річниці незалежності України та Року спорту і здорового способу життя. Організаторами свята виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районна організація ВФСТ «Колос» та районна організація ТСО України. Захід відбувся за сприяння районної ради, райдержадміністрації. У програмі Спартакіади було 11 видів змагань, а також ввійшли до заліку команд результати першості району з лижних гонок. Усього в змаганнях взяли участь команди 18 територіальних громад – 360 учасників.
У змаганні з міні-футболу І місце посіла команда Холминської громади, з паркового волейболу та перетягування каната були кращими представники Корюківки. В особистих видах переможцями стали: Петегирич Олександр з Корюківки (біг на 500 м серед чоловіків); Кобець Яна з с.Сядрине (біг на 300 м серед жінок); Зєпов Микола (армспорт у ваговій категорії до 80 кг); Кіктєв Ілля (армспорт у ваговій категорії 80 кг і більше); Ковальов Роман з Олександрівки (гирьовий спорт серед чоловіків); Лагошна Тетяна з Корюківки (гирьовий спорт серед жінок); Рябець Петро з с. Прибинь (стрільба з пнематичної гвинтівки серед чоловіків); Воробей Тетяна з с.Буда та Тищенко Тетяна з с.Сахутівка (стрільба з пнематичної гвинтівки серед жінок).
У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Тютюнницької громади, друге – команда Сядринської громади, переможцем стала команда Корюківської територіальної громади.
Переможці та призери в особистому та командному заліку нагороджені дипломами, кубками, медалями та подарунками від організаторів та спонсорів заходу. В привітанні та нагородженні команд взяли участь голова районної ради М.І.Баклажко, заступник голови районної ради В.П.Мартинович та заступник голови райдержадміністрації М.П.Ющенко. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s89699392.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s44952878.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s81159655.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s71761816.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s95887798.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s06748139.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/77139742.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/57805888.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/96699475.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/26066306.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/20417797.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/74798463.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/33952837.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/33107047.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/60160711.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/08391892.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/22143530.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/52489896.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/30267572.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/99589996.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/10733447.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/61522037.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/23704674.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/64997796.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/12009100.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/75645309.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/94582123.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/43430127.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/59614554.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/95454999.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/39945922.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/04295140.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/22864651.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/17219750.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/38077047.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/46853138.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/87374912.jpg)
Джерело http://koradm.cg.gov.ua/
|