СКАЖИ МЕНІ, ЩО ТИ ЇСИ - І Я СКАЖУ, ЧИМ ТИ… ХВОРІЄШ
.
Великий лікар Гіппократ справедливо вважав їжу ліками, а людський організм – своєрідною аптекою, здатною утворювати з того, що ми їмо, і цілющі препарати, і отруту.
Тому прислухайся до себе, зверни увагу на продукти, до яких тебе притягує «невідома сила». Цілком ймовірно, що це сигнал нездоров’я.
Спробуй з’їсти відразу цілий лимон. Правда ж, не кожен здатний на такий «подвиг»?! Але є серед нас такі «чемпіони», які за виграшки уминають цілу вазу лимонів! Так-от, захоплюватися таким «героїзмом» не варто, бо дуже вірогідно, що у такої людини проблеми з жовчним міхуром і печінкою. Пристрасть до звичайної білокачанної капусти говорить про те, що тобі варто звернути увагу на стан кишківника. Любителям яєць не вистачає жиру, який міститься у жовтку, і, як не дивно, холіну, котрий розчиняє жир та холестерин.
Вживання у величезній кількості оливок, маслин свідчить не лише про недостатність в організмі солі, але й про те, що зі щитовидною залозою у тебе не все гаразд. Затяті шанувальники морозива навіть у лютий холод намагаються насолодитися улюбленим продуктом. Але справжня причина цієї любові – нестача кальцію. Те ж спонукає дорослу людину постійно включати до свого раціону молоко. Втім, це може бути викликане не лише дефіцитом кальцію, але й потребою організму в таких амінокислотах, як триптофан, лейцин, лізин. До речі, триптофан дуже корисний для людей з виснаженою нервовою системою, тому що має заспокійливу дію.
Чудовий фрукт – яблука. Але якщо їх хтось їсть у необмеженій кількості, по кілька кілограмів за раз, то, ймовірно, все через підвищений рівень холестерину. Таким чином організм проводить самоналадку, тому що кальцій, магній, фосфор, які містяться у яблуках, допомагають знизити рівень холестерину, людина почувається комфортно. Схожі відчуття з’являються у сердечників, тому що «яблучні» мінеральні речовини та амінокислоти допомагають ритмічній роботі серцевого м’яза. Джерело інтернет
|