ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ !
Прийміть теплі вітання з нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України! Цей день - особливий у календарі святкових дат держави, адже він втілив одвічну мрію нашого народу про власну державу і долю, яку нам пощастило будувати власноруч.
Тож, нехай це радісне свято надихає Вас у повсякденній роботі в ім’я процвітання рідної держави, сповнює гордістю за досягнуте, додає сил та наполегливості на життєвому шляху!
Бажаємо Вам щасливої родини! Щасливої країни! З повагою, команда веб-сайту "КОРЮКІВКА НАШЕ МІСТО"
|