Порушення на виборах? – Дзвоніть
З метою сприяння органам державної влади у забезпеченні демократичних і конституційних основ для волевиявлення громадян під час проведення виборів до органів місцевого самоврядування (обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад та сільських, селищних, міських голів) в Управлінні СБ України в Чернігівській області працюють телефони довіри, а також організовано цілодобовий прийом заяв і звернень громадян.
Тож кожен житель області може повідомити інформацію про можливі порушення виборчого законодавства за номерами 655-533 (м. Чернігів) або звернутися із заявою .
Інформація, що надійде, буде обов'язково перевірена. За результатами перевірки, згідно з чинним законодавством, вживатимуться відповідні заходи. Телефони довіри працюють цілодобово, конфіденційність гарантовано. Прес-група Управління СБУ в Чернігівській області
|