Чудові
помидори ! Привозьте ще, ми чекаємо...
.
Ці молоді люди привезли
з півдня
до нашого міста чудові помідори, а головне, що ціна продажу приємно здивувала, погодьтеся, дві гривни пятьдесят копійок за кілограм, то для нашого міста на цей час - добре, а ще продавці дозволяють вибрати на смак. Господині, які придбали цю смакоту, вже встигли закрити в банки, адже зима не за горами і, що може бути краще в зимовий день, до нашої вареної картоплі, ніж мариновані помідорчики - з салом, та ще під чарочку ! ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s35595579.jpg) ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s21917437.jpg)
|