П А М 'Я Т Ь " Ніхто не забутий, ніщо не забуто "
Ложка дьогтю в бочці меду
ФОТОрепортаж
.
Залізний коник привітно зустрічає гостей, які прямують на оглядини села та змагань з кінного спорту в майже європейське за благоустроєм село Бреч. Рік минув з публікації нашого першого ФОТОрепортажу, багато що побудовано: в селі: постала освячена церква, з'явився свій священик о.Леонід; багато квітів - не тільки на іподромі, а й квіти в горщиках на стовпах, навіть біля конюшень, де доглядаються красені-коні, є гарний фонтан; на горі, біля рукотворного озера, будується оглядовий майданчик і ще в селі на центральній вулиці безліч обнов. Видно, що в село Бреч прийшов справжній господар що любить красу, працю і коней... Але на фоні тієї краси - ну зовсім неприродньо, як рудимент старого радянського минулого виглядає сільській клуб з підпертою всередні стелею, місток через річку з давно не фарбованими перилами, приміщення ФАПу, заросла, по узбіччях та біля нежилих хат, вулиця... Це вже візитка сільської влади.
Але я не про те. Як і того року, в самому центрі села на виду у всіх - недоглянуті братьські могили, жодної квітки не посаджено на клумбах, засохлі квіти в букетику, а з постаменту - вже не воїнів- визволителів, а сільську голову Ірину Василівну Гончаренко , виглядає сумна жінка, щоб спитати, чим так провинилися перед вами ті, що боронили рідний край від ворога, що ви навіть не спроможні даремно взяти розсаду живих квітів у господарстві та з секретарем сільської ради, працівниками виконкому посадити, доглядати, поливати клумбу біля братської могили за три кроки від приміщення виконкому сільради? Адже ви виросли в селі, а відомо, що сільські люди ще шанують один одного і односельців...
До Бречі приїздить безліч гостей, кажуть і бувший губернатор не раз відвідував село, щоб поглянути на коней, покуштувати гарні страви, що послав Бог. На останніх змаганнях з кінного спорту побував і сам голова Корюківської РДА Віктор Іванович Чернуха, чи клав він букетик квітів до братської могили воїнів - невідомо, чи зробив зауваження сільському голові, та, як приклад недбальства обговорив на числених нарадах - це треба спитати при нагоді особисто в нього, а ось факт залишається фактом і, як кажуть у народі " Ложка дьогтю псує бочку меду"... Чи не так Вікторе Івановичу? А втім, казав один чоловік: " Влада не туди дивиться !"
А Ви, Вікторе Івановичу, з сільським головою Бречі Іриною Василівною Гончаренко, куди дивитеся, в які боки ???
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s19081543.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s26051473.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s34279325.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s00390105.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s02766658.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s98744029.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s69236991.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s98927231.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s43479469.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s75074502.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s03587160.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s51133006.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s92109827.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s64014488.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s69682412.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s19852168.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s39682886.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s50278334.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s65202667.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s38242611.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s80785344.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s80768525.jpg)
|