ОБІЦЯНКИ - ЦЯЦЯНКИ !..
РІК МИНУВ, ЩО ВИКОНАНО ? ФОТОрепортаж .
"Нема ні сил, ні здоров'я сюди ходити, все - більше сюди не прийду, ноги моєї тут не буде!" - так з ходу "випалив" мені при зустрічі в лікарні один знайомий, з яким не бачилися років три... "Ви подивіться, що робиться: люди під кабінетами втрачають свідомість, роздягнутися нема де, туалету теж немає, в одній маленькій кімнаті приймають хворих декілька терапевтів, кого слухати? один каже роздягайтеся, другий одягайтеся, а ще- дихайте, не дихайте... Хворих
приймають
в одній кімнаті одночасно: жінок і чоловіків... Знущання над людьми! Лікарі теж мучаються - спробуй поприймай в таких умовах хворих, а ще й на виклики їхати і хворі в стаціонарі чекають на допомогу! Навіщо було
перед виборами ламати поліклініку? Обіцяли, що за півроку, до нового року зроблять ремонт, повірили - обрали, а тепер депутат і його помічники обходять лікарню десятою дорогою... Хай би вже приїхав, ми б зустріли не гірше інших - з хлібом-сіллю і килимову доріжку владі постелили, тільки влада не йде... А лікарі!? Лікарі у нас гарні, тільки влада- ніяка!" Ось таку розповідь почув від знайомого - та чи передаси все, що говорять люди про владу, незручності роботи медперсоналу, поневіряння хворих. Більше двох років ремонтують приміщення приймального покою, з липня 2012 року приміщення полікліники, а ще- актовий зал і не видно кінця того ремонту. Розумні голови зі столиці знайшли свою "фірмочку", яка хутко все зламала, великі гроші використала чи на ремонт, чи на дорогу, а в цьому році навіть цвяха не забили. А що ми можемо їм зробити ? - розводить руками районна влада, вони укладали угоду з обласним "УКСом" без нашої участі, то тепер спитай у них... А ще казначейство, щоб завершити самим, теж не проплачує і одна надія на допомогу паперової фабрики, може допоможуть хоч завершити ремонт приймального покою... Другий рік в ремонті, без опалення, знову буде стояти триповерхове приміщення поліклініки, то хто рахував скільки ще потім потрібно буде коштів на завершення ремонту. Кажуть, що депутати районної ради хотіли обговорити питання завершення ремонтів у лікарні на сесії, але це так і не поставили в порядок денний, а шкода... 5 вересня 2013 року в Корюківській центральній районній лікарні на зустрічі з
медичними працівниками району
заступник голови райдержадміністрації Іван Бузак заявив: «Сьогодні медична галузь переживає нелегкий період. І це зумовлено, насамперед, сучасними умовами життя та потребами громадян країни» та ще «Президент України Віктор Янукович зазначає: «У сучасних умовах перед системами охорони здоров’я постали нові завдання. Такі завдання полягають у зміцненні профілактичних служб, підвищенні доступності та якості медичного обслуговування, вдосконаленні первинної медико-санітарної допомоги, поліпшенні кадрового забезпечення, скороченні нерівності та забезпечення справедливості в охороні здоров’я; завданні модернізації інфраструктури, її адаптації до потреб у наданні допомоги при хронічних неінфекційних хворобах», — зауважив Іван Бузак. ОСЬ ТАК !!! А підсумовуючи обговорені питання, заступник голови райдержадміністрації Іван Бузак жодним чином не відповів скільки ще терпіти те неподобство, коли завершиться ремонт приміщень райлікарні і хто в тому винен. За останні місяці у районі декілька разів побували: голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко, голова Чернігівської
обласної ради Анатолій Мельник , народний депутат Ігор Рибаков,- тільки чомусь їм не нагадали, а вони забули про передвиборчі обіцянки: як і про лікарню, так і про будинок для лікарів, а даремно... Скоро знову вибори і Президент принципово може спитати, як за обіцянки, так і за роботу, а ще за контроль використання бюджетних коштів. P. S. Міська та районна влада чекає дива, але дива не буде, то треба питання про надання медичних послуг
у райлікарні
та закінчення ремонтів виносити на сесії рад і не сидіти в кабінетах, а діяти, пам'ятаючи вислів, що під лежачий камінь вода не тече , а ще- хто стукає і вимогливо стукає, тому відчиняють двері... Фото з серпня - вересня 2013 року ПРО ЦЕ ПИСАЛИ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ...
14 червня 2012 року з робочим візитом у Корюківському районі перебував голова облдержадміністрації В.М.Хоменко та народний депутат України, лідер фракції «Реформи заради майбутнього» І.О.Рибаков... У ході робочої поїздки гості також побували в приміщенні, яке передбачається переобладнати під гуртожиток для лікарів та ознайомилися з ходом реконструкції приміщення. Окрім цього, в Корюківської центральної районної лікарні відбулася зустріч гостей з персоналом лікарні, під час якої відбувся продуктивний діалог керівництва з медичним персоналом. Були підняті питання щодо кадрового забезпечення лікарні, капітального ремонту як приміщення самої лікарні, так і під’їзних доріг до населених пунктів району, обладнання кімнати, де спостерігаються діти після проведення щеплень та ін.. Поважні гості ознайомлення з ходом ремонту поліклініки та приймального відділення центральної рай лікарні та вручили подарунки: обладнання для клінічної лабораторії (ваги лабораторні PS 1200С/1) та 2 сумки-укладки лікаря швидкої допомоги.
Так, за сприяння народного депутата, з державного бюджету Корюківському району виділено майже 6 мільйонів гривень на газифікацію та ремонт 10 соціально значущих об’єктів: газифікацію дитячого садка у с. Холми, ремонт каналізаційної системи у Корюківській школі №1, капітальний ремонт приймального відділення та відділення швидкої допомоги ЦРЛ та інші.
Високопосадовці також побували на території колишньої міської четвертої школи, яку планується реконструювати під гуртожиток для медичних працівників, де зустрілися з молодими лікарями та майбутніми студентами медичних вищих навчальних закладів. Керівник області та народний депутат України відвідали й центральну районну лікарню, поспілкувалися з її колективом.
ПРОЙШОВ РІК, ЩО ВИКОНАНО ? А майже нічого, вибори закінчилися і про обіцянки забули ...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/95778147.jpg)
Бувше примішення школи, де можливо ??? будуть надані квартири медпрацівникам Приміщення полікліникі райлікарні, що ремонтується ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s65091799.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s96011792.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s53655528.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s82126142.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s10175778.jpg)
Черги на прийом до лікарів під кабінетами відділення лікарні
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s28798030.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s70049583.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s28279581.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s89734344.jpg)
Губернатор дає настанови в Корюківці![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/35091274.jpg)
Депутат Верховної Ради Ігор Рибаков в селі Перелюб
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/00188119.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/69973253.jpg)
Зустріч
Івана Бузака
з медпрацівниками
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/34914606.jpg)
|