Корюківщина святкує День Незалежності ! ФОТОрепортаж .
Частина 1 : Покладання квітів, парад вишиванок та дитячих візочків, офіційна частина
День Незалежності ! "Від кого і від чого? Краще я піду копати картоплю. Незалежність... одні розмови. Де ви бачили ту незалежність ? Владу захопили і правлять олігархи, казнокради і проходімци... Тільки лежні у нас незалежні, а з моєї пенсії стягують податок- 20% ПДВ, щоб неробам заплатити на хліб через біржу, а ще - розкрали у народу все... Скоро і в ліс не підеш, приватизують... Як жити ? Он навіть депутатів б'ють і нічого, у кого гроші у того і влада... Розвалили Радянський Союз, тоді було краще... А взагалі, те, що я кажу ви не надрукуєте !" Так висловився один з корюківчан, назвемо його " Невіруючий Хома " А втім, з самого ранку до центра міста поспішали люди, і що знаменно - багато у вишиванках. Біля "Гостинного двору" йшла жвава торгівля продукцією, яку привезли сільгоспвиробники, розігрували призи і лотерею, центральною вулицею Шевченка пройшов парад вишиванок, до якого приєдналися і найменші Українці. А потім було, що побачити на виставці у " Містечку майстрів",
на центральній площі
подивитися гарний концерт самодіяльних артистів району, а ще - зустрітися в дружній кампанії з друзями у привітному " Гостинному дворі "! Було все: і гарна музика, і вареники, і уха, і сало, і медовуха, і "спотикач" та багато що до нього!.. Для охорони місцеві казаки разом зі стягами виставили гармату, а ще - традиційно пригощали кулішом, медом, яблуками, а до копчених диких качок можна було пригубити і чарчину, настояну на поліських травах... Зранку було хмарно, після обіду виглянуло сонечко, до пізьної ночі Корюківчани святкували 22- річницю Незалежності України, а завершилося все святковою дискотекою під зоряним небом за участі вокально- інструментального ансамблю " Колекція" Свято вдалося на славу! Хотілося ще краще, але краще буде наступного року, адже знову розпочнутться виборчі перегони... А щодо " Невіруючого Хоми ", то ми передали дослівно, що він казав, за виключенням "москалів" і не побоялися. Колись, за "Совєтів" під розписку зганяли на демонстрації, а зараз Українці пробуджуються, одягають вишиванки, спілкуються рідною мовою, без примусу, святкують свята, потихеньку, але гордо встають з колін. І старий, як світ, вислів " Хліба і видовищ - розділяй і володарюй " не спрацює. Україна і Українці перестають бути рабами ! Слава Україні ! Отож, пропонуємо переглянути наш ФОТОрепортаж про цю подію, що складається з трьох частин. ВІДЕОрепортаж готується до випуску.![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s43826860.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s35881584.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s34381479.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s89936405.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s81289705.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s92303814.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s56041901.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s59060988.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s75924004.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s91642413.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s80474311.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s95616995.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s01233936.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s04128179.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s21854273.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s13790751.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s57059842.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s85484302.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s87807822.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s96855547.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s34077578.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s83412648.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s91673129.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s71471528.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s56114894.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s95892930.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s51314210.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/26/s10829836.jpg)
|