З самого ранку на центральній площі міста "Героїв України" було людно. Для дітей було організовано фейс-арт, дитячі розваги, працювали атракціони, відбувся святковий концерт, під час якого представники місцевої влади вручали дипломи обдарованим дітям. Учасники театру ляльок з Чернігова порадували казковою виставою та анімаційною розважальною програмою.
Шановні читачі, з технічних причин цей ФОТОрепортаж виходить із запізненням... Щиро приносимо вибачення щодо затримки виходу, які відбулися через відмову роботи обладнання.
![](/_nw/44/s20306208.jpg)
![](/_nw/44/s40265597.jpg)
![](/_nw/44/s63784132.jpg)
![](/_nw/44/s80531840.jpg)
![](/_nw/44/s95760349.jpg)
![](/_nw/44/s08561739.jpg)
![](/_nw/44/s02889528.jpg)
![](/_nw/44/s68323062.jpg)
![](/_nw/44/s80981273.jpg)
![](/_nw/44/s34770589.jpg)
![](/_nw/44/s31370411.jpg)
![](/_nw/44/s44302816.jpg)
![](/_nw/44/s23445627.jpg)
![](/_nw/44/s42107537.jpg)
![](/_nw/44/s12947427.jpg)
![](/_nw/44/s16150428.jpg)
![](/_nw/44/s77397259.jpg)
![](/_nw/44/s85015871.jpg)
![](/_nw/44/s41663535.jpg)
![](/_nw/44/s58131454.jpg)
![](/_nw/44/s22940295.jpg)
![](/_nw/44/s05282766.jpg)
![](/_nw/44/s49083149.jpg)
![](/_nw/44/s81959533.jpg)
![](/_nw/44/s82522277.jpg)
![](/_nw/44/s85488805.jpg)
![](/_nw/44/s90143754.jpg)
![](/_nw/44/s29171919.jpg)
![](/_nw/44/s03497408.jpg)
![](/_nw/44/s86169604.jpg)
![](/_nw/44/s60659179.jpg)
![](/_nw/44/s73061007.jpg)
![](/_nw/44/s19111164.jpg)
![](/_nw/44/s94309184.jpg)
![](/_nw/44/s53739972.jpg)
![](/_nw/44/s02049183.jpg)
![](/_nw/44/s35053426.jpg)
![](/_nw/44/s04758220.jpg)
![](/_nw/44/s19234255.jpg)
![](/_nw/44/s44049799.jpg)
![](/_nw/44/s04141367.jpg)
![](/_nw/44/s75530251.jpg)
![](/_nw/44/s09996430.jpg)
![](/_nw/44/s23649828.jpg)