Колядували у святвечір ! ФОТОрепортаж .
Цього року Святвечір видався теплим і, якби не прикрашені ялинки у вікнах будинків та на площах міста, то можна б подумати, що на дворі кінець березня... Цілу ніч і зранку йшов рясний дощик, від снігу не залишилося й сліду, під вечір пішли колядувальники, спочатку малеча, потім діти постарше, а потім, ну як зовсім стемніло, господині вже пригощали дванадцятьма стравами, куштували святкову кутю, пили узвар і не тільки... Від хати до хати ходили ряжені. На одній з центральних вулиць
зустріли
і прихожан разом з священиком о.Тарасом Баїком, які прямували відвідати віруючих вдома...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s69519082.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s71594557.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s80941480.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s46680054.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s70864207.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s03137067.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s18176499.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s82043681.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s58072812.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s64143863.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s39482464.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s40140193.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s66874825.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s81168886.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s08736656.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s99808070.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s10471334.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s61432554.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s49750096.jpg)
|