Працівники кіберполіції в Чернігівській області спільно з поліцейськими Бахмацького відділу поліції викрили 23-річну жительку Бахмача, яка близько двох років займалася інтернет-шахрайствами в одній із соціальних мереж.
Про це повідомила Поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Facebook.
Так, зловмисниця створювала фіктивні аккаунти, з яких вела листування з потенційними покупцями та продавала неіснуючі жіночі речі за умови повної передоплати. Гроші отримувала на банківські картки, завбачливо відкриті на підставних осіб, а також на мобільні рахунки.
Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваної у неї вилучені банківські картки, сім-картки мобільних операторів, грошові кошти, комп’ютерна техніка та записники, в яких жінка вела облік логінів і паролів фіктивних сторінок, за допомогою яких скоювала свою злочинну діяльність.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/57986c8472e8b13686532_655316901301219_5462869571226373212_n.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальшиві соцпрацівники та цілителі тероризують чернігівських пенсіонерів
За попередніми підрахунками, шахрайка ошукала понад 70 громадян з різних областей України, чим завдала збитків на суму понад 50 тисяч гривень.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/57986c9b8139713631552_655316907967885_21897286515996664_n.jpg)
Наразі тривають невідкладні слідчі дії та встановлюються потерпілі від злочинної діяльності.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
Триває досудове розслідування.