До Корюківки завітали турки25 серпня на центральній площі міста виступив з концертною програмою зарубіжний танцювальний колектив «Gusad Folk Dance» (Турецька Республіка Північного Кіпру). Цей колектив був учасником VІ Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло» у місті Чернігові.До учасників колективу та глядачів з вітальним словом звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Р.М.Малиш.
Сід Кемаль, керівник танцювального колективу, зазначив, що «Gusad Folk Dance» побував у багатьох країнах, але в Україні — уперше. Учасникам колективу дуже сподобалася українська природа, чудові архітектурні споруди, пам’ятники, храми, а також гостинні і привітні люди.
Після обміну пам’ятними сувенірами зарубіжні артисти порадували корюківчан запальними танцями та проникливими піснями. І байдуже, що мова, якою співали юні артисти, була незнайомою для українців: пісні сподобалися, адже мова мистецтва — інтернаціональна!
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s54779563.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s51148760.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s82033357.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s78572906.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s93622825.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s41300906.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s41126200.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s92151266.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s42188867.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s32257118.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s45990852.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s16582717.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s45340098.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s72494811.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s88757720.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/10/s12061252.jpg)
Фото: Світлана Шматуха
Джерело http://koradm.cg.gov.ua/
|