Чернігівські "базарники" знову страйкують
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/1/s48401094.jpg) На Центральному ринку Чернігова -- незвично малолюдно. Зате ринкових торговців було немало на Красній площі -- вони страйкують. Частина штрейкбрехерів знайшлася...
Причина страйку все та ж -- проект Податкового кодексу, який сьогодні розглядає Верховна Рада. Найбільше їх турбує обмеження "спрощенців" -- тобто тих, хто працює на єдиному податку. Новий проект Податкового кодексу передбачає заборону займатися "єдиноподатникам" 17 видами бізнесу -- в тому числі оптовою торгівлею.
Після виступів на площі торгівці плавно перемістилися в музично-драматичний театр імені Т.Шевченка, де проходила обласна конференція роботодавців "Сіверщина". Там, принаймні, було тепліше...
|