БУРЯК ЛІКУЄ СЕРЦЕ І ПОПЕРЕДЖУЄ ОНКОЛОГІЧНІ ХВОРОБИ
.
Кожен з нас повинен харчуватися відповідно до індивідуальної системи, такою ж має бути і система схуднення.
Всі ми чули про корисні властивості буряка, саме в ньому зосереджене найкраще для роботи серцевої системи та підтримання кислотно-лужного балансу крові поєднання кальцію і калію, хоча і це ще не все.
Серед усіх овочів буряк займає одне з провідних місць за вмістом йоду, що є важливим чинником для тих, хто страждає захворюваннями щитовидної залози, також в ній можна знайти масу інших корисних елементів, яких так потребує наш організм.
Не так давно медикам вдалося виявити, що свіжий буряковий сік впливає на обмін молочної кислоти, тим самим перешкоджаючи утворенню та розвитку злоякісних клітин, а це значить, що вживати буряк корисно кожному і в будь-якому віці.
Якщо ж вам дуже хочеться схуднути, то слід пам'ятати про те, що в червоному буряці міститься така речовина як бетаїн, яка посилює наповнення киснем клітин і покращує обмін речовин.
Що ж стосується клітковини буряка, то вона посилює моторику шлунка та кишечника.
Якщо ви хочете влаштувати чистку своєму організму, то слід зробити це за допомогою буряка протягом одного-двох днів, тобто застосувати монодієту.
Скільки ж буряків слід вжити за цей час? Слід знати, що овоч повинен бути обов'язково відвареним і його кількість не повинна перевищувати двох кілограмів на добу, які слід розбити на шість-сім прийомів.
Як приготувати буряк? Тут все залежить лише від вашого бажання. Можете натерти його на тертці і заправити олією або ж нарізати невеликими шматочками.
В цей же час не варто забувати і про напої, їх кількість має становити не менше півтора літра на день.
Ще одним варіантом розвантаження, яким ви можете скористатися, є той метод, при якому до буряка додається морква. Її також слід відварити. Приготуйте з цих овочів легкий салат - натріть на тертці і додайте олії. Саме такий салат і повинен скласти основний раціон на час дотримання монодієти.
У цей же період рекомендується ввести в меню морквяний сік - 250-300 мл, можна вживати і сиру моркву в тертому вигляді з додаванням невеликої кількості сметани. А от пити свіжовитиснутий буряковий сік слід обережно і в невеликих кількостях. Справа в тому, що він містить у собі летючі з'єднання, які можуть викликати прискорене серцебиття, слабкість і розлад кишечника.
Такий сік не радять вживати при захворюваннях нирок, виразковому захворюванні шлунку та дванадцятипалої кишки.
Якщо ж ви все-таки вирішили вживати буряковий сік, то після його приготування нехай він постоїть у прохолодному місці протягом декількох годин. Перед вживанням сік потрібно розвести невеликою кількістю води або змішати в рівних пропорціях з морквяним, яблучним, капустяним або гарбузовим соками. Джерело інтернет ШАНОВНІ ЧИТАЧІ !
Переглянути багато цікавих публікацій щодо лікування, Ви можете на сайті http://korjukivka-sity.at.ua/
|