Звітний концерт учнів і викладачів Корюківської школи мистецтв імені О.С.Корнієвського. Фото![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s83377496.jpg) 6 квітня 2011 року відбулися звітний концерт учнів і викладачів Корюківської школи мистецтв імені О.С.Корнієвського, а також виставка художніх робіт, присвячені 25-ій річниці Чорнобильської трагедії.
Почесними гостями на концерті були учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.
Виступаючи перед присутніми, звітуючи про роботу учнівського і педагогічного колективів, директор школи мистецтв В.В.Лашко розповіла про досягнення вихованців закладу, які, звісно, не були б можливими без плідної, самовідданої праці викладачів.
З вітальним словом до учнівського та педагогічного колективів Корюківської школи мистецтв звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Р.М.Малиш, яка побажала педагогам та учням великого щастя, доброго здоров’я, благополуччя, душевного тепла й енергії та нових професійних звершень на щоденній творчій ниві, а також вручила цінний подарунок та квіти директору школи мистецтв В.В.Лашко. Джерело Корюківська РДА http://koradm.cg.gov.ua/
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s31466334.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s92001453.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s80107221.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s33726140.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s82770368.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/7/s47283654.jpg)
|