Зима повернулася 22 березня ! А скільки тієї зими ??? ФОТОрепортаж .
Ніхто б не повірив, коли б хтось сказав, майже місяць тому, як проводжали зиму, що зима ще повернеться та ще яка: із завірюхами, морозом, справжнім снігопадом і це - в кінці березня, напередодні Теплого Олексія ! Дві доби крутило, мело, сніжило та так, що випало місцями майже півметра снігу, замело дороги, вулиці і де-не-де по вікна будинки. 23 березня з автостанці на села та і Чернігів не поїхав жоден автобус, після обіду 24 березня поновилося автобусне сполучення з обласним центром через Мену, на Щорс дорога закрита, а на села дорогі чистять, а поки - ні хліба, ні автобусів, правда є чутки, що на Бреч дорогу чистили цілодобово і там немає проблем ні з хлібом, ні з снігом, "ні з головою села" , а ось вулиці сіл цієї сільради - Озереди, Лубенець, Гуринівка занесені снігом... Та хиба тільки там ? В багатьох селах району, та й у місті на маленьких вулицях та окраїнах - ні проїхати, ні пройти. Біля будинку Корюківської міськради замело, двері на замку, на ганку кучугура наметеного снігу і жодного сліду... Як сказав в розмові Іван Іванович " А їм хоч потоп , хоч каміння з неба, приходять на восьму, йдуть рівно о сімнадцятій, а у вихідні там нікого нема, що зробиш таких обрали" ... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s42232557.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s94372311.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s80315950.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s75737147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s08915060.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s55439297.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s14559129.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s70749523.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s76037708.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s81527952.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s03783823.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s92156979.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s86610925.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s30728271.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s78988216.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s65947317.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s79570734.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s11282378.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s35464629.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s23471916.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s53534407.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s32851656.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s45157685.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s60446619.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s70857117.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s82366004.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s33933686.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s47809903.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s56119893.jpg)
|