В музеї знову виставка робіт Чернігівських майстрів
.
Цього разу свої чудові роботи: картини, художні вироби з бісеру та ще дещо виставили Чернігівські майстри - Володимир Сергійович Белов та Михайло Михайлович Балан. Поряд, також, виставлені художні роботи учнів Корюківської школи мистецтв імені О.С. Корнієвського. Знайдіть хвилинку, відвідайте музей з дітьми, не пожалкуєте, є що побачити !
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s31263644.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s82399430.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s50233569.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s82148738.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s03802528.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s49417910.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s47617194.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s33057340.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s43456960.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s23752758.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s36634041.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s76885995.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s79965339.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s78996948.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s43460582.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s44595864.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s32858218.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s95100863.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s49985120.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s45530532.jpg)
|