Відпочинок в колі друзів Першотравневі змагання на фабричному стадіоні !
ФОТОрепортаж
.
Для дружнього колективу паперовиків вже стало традицією відзначати свята колективом. Ось і цього року, через районку, профспілкова організація ПАТ "Словянські шпалери-КФТП" запрошувала всіх бажаючих прийти першого травня на фабричний стадіон та провести свято праці та миру разом, у бадьорому, веселому настрої, у колі своїх колег, друзів, рідних. Із самого ранку видалася дощова погода і ближче до 12 години стало зрозуміло, що дощ не переставатиме йти цілий день... Але, не зважаєаючі на те, на стадіон прийшли самі сміливі, проводилися спортивні змагання, зокрема із міні-футболу, були і вболівальники. Через погодні умови з деяких видів спорту змагання неможливо було провести, тому організатори визначилися іншого разу провести змагання і встановити переможців. Як би там не було, але традицію, що започаткована декілька років тому назад, не порушено і дощова погода ніяк не зіпсувала настрій веседих, роботящих і відважних працівників ПАТ "Словянські шпалери"
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s27844652.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s47019844.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s34421752.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s45883362.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s31979752.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s25545117.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s50420583.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s05702892.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s12651140.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s85544406.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s54830636.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s74885235.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s20683011.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s53086420.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s04989237.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s64944041.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s88580349.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s86771831.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s83057126.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s65113005.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s80860143.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s01352365.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s02196886.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s96830292.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s84953258.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s42490605.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s14669981.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s36580145.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s97075502.jpg)
|