Відчудили на Бульварній ! .
ФОТОрепортаж На другий день після Чуда, на Бульварній, біля водойми дійсно відбулося чудо. Поназганяли техніки, робітникив, перекрили річечку, вирили котлован, посьорбали грязюку з водою на берег, звалили невідомо для чого, гарні дерева на березі і - знову "чудо",- всі зникли невідомо на скільки. Міська влада запевняє, що на більше грошей до нового року в міському бюджеті нема і не буде та й навіщо виконувати роботи на зиму, адже скоро і так все замерзне... І тільки кізоньці Ірисці та козлику Ігризику від того "лахва" - звалили дерева,- є свіжа зелень, а так,- є що поїсти, є що попити, є за що - дещо прикупити ... НУ, А КОЛИ ПРОДОВЖАТЬСЯ РОБОТИ НА ВОДОЙМІ ПО ВУЛИЦІ БУЛЬВАРНІЙ, НАПЕВНО ЗНАЄ ТІЛЬКИ САМ БОГ І МІСЬКИЙ ГОЛОВА ІГОР МАТЮХА... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s13332647.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s03528330.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s42111712.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s63985232.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s80065739.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s82882069.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s13623268.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s60938669.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s32872860.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s94279340.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s57443511.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s41966863.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s91705543.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s18913252.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s57963695.jpg)
|