7 грудня всі православні відзначали велике свято – свято великомучениці КАТЕРИНИ.
В Корюківці перебувала чудотворна ікона з мощами Святої Великомучениці Катерини
ФОТОрепортаж
.
З нагоди свята, з 26 по 30 листопада, в Свято-Вознесенському храмі м. Корюківка УПЦ Київського Патріархату з благословення владики Євстратія архиєпископа Чернігівського і Ніжинського перебувала чудотворна ікона з мощами Святої Великомучениці Катерини. У ці знаменні дні у храмі відбувалися великі святкові служби, які відслужив
благочинний Корюківського району протоієрей о.Тарасій Баїк!
Свята Катерина є покровителькою учнів, студентів, інтелектуалів. Також до Великомучениці моляться дівчата про добре заміжжя, хлопці про дарування Богом добрих жінок для створення сімей. А ще до Святої возносять свої молитви про зміцнення сімей. Багато зцілень від усіляких недуг, душевних і тілесних, відбувається перед чудотворним образом Святої. В кожен день перебування мощей у Корюківці, прихожани молилися за Україну і мир в нашій державі.
Після закінчення служби
благочинний Корюківського району протоієрей о.Тарасій Баїк причастив усіх, хто сповідався, а потім відбулося освячення води.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s46907073.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s97740730.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s40221295.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s88509233.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s65146183.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s58738744.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s30313888.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s82457571.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s65959041.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s91342819.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s41937199.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s92743736.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s55523896.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s33735675.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s69017679.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s54391028.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s31820045.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s73503020.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s33098584.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s19328525.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s93618226.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s07508986.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s98533813.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s72051827.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s83273846.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s50344795.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s03323068.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s57273007.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s35700434.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s92481477.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s84033834.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s11020730.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/38/s85251518.jpg)
|