Корюківські дітлахи зустрічали Миколая!
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s81246982.jpg)
У читальній залі районної бібліотеки в День Святого Миколая вітали дітей воїнів АТО Корюківщини учасники КММГО «Альтернатива» та ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО».
Привітання Миколая принесли радість і веселощі для кожного з присутніх на святі, адже маленькі українці з Спілки Української Молоді передали чудові подаруночки та гарний настрій ...