Всі втомилися, адже попрацювали добряче, перевершивши всі очікування стосовно результатів збору пластику.Полювання тривало близько 4 годин, з 14:00 до 18:00.
Після прибирання переможці насолоджувалися подарунками, всі учасники смачною піцою від Сalifornia SUSHI&PIZZA, за що дякуємо Андрію Барабашу. І навіть встигли переглянути одну серію художньо-документального серіалу "Saving My Tomorrow”, що розповідає про екологічні проблеми сьогодення.
Трохи підсумків та цифр. Всього брало участь 5 команд:
#1 "Батрак” (>_<) #2 "MegaPlastic” #3 "Юні скаути” #4 "Патріоти” #5 "Фаворит”
Загалом зібрали 238, 61кілограм пластикового сміття у пакетах.
Зібрала найбільше пластику та перемогла команда #3 "Юні скаути” з 52,69 кг., пластику, тобто кожен з п’яти учасників зменшив кількість пластику розкиданого по місту на 10,538 кг. Результати інших команд (Назва/Зібрано пластику/Зібрано однім учасником):
#1 "Батрак” / 37,50 кг./ 7,580 кг. #2 "MegaPlastic / 45,34 кг. / 9,068 кг.
#4 "Патріоти” / 45,14 кг. / 5,640 кг. #5 "Фаворит” / 29,56 кг. / 7,39 кг.
плюс не змагався за призи, але дуже допоміг і зі збором сміття і з необхідним інвентарем (рукавички, пакети) Віктор Величко, за що йому велика подяка. Самостійно він зібрав ще 27,98 кг. полімерів. Величезна подяка, так само, нашому обласному координатору Віка Богдан!
А найбільша подяка всім волонтерам-учасникам. Ми всі сьогодні величезні молодці, зробили дуже важливу справу, яку без вас ніколи б не вийшло зробити. ДЯКУЮ!
Денис Іваніна для СВІТ-ІНФО24