Дитячий футбольний турнір стартував
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s50796879.jpg)
Стартувала перша частина футбольного турніру на кубок "Альтернативи", в якому взяли участь 5 команд, а саме: "Старт" (к.Гладишев Богдан), "Зоря" (к. Ступак Богдан), "Екстрім" (к. Рютель Єгор), Фаворит (к. Кузюра Толя), Nike (к. Лашук Дмитро). В запеклій борні право зіграти у фіналі турніру вибороли команди "СТАРТ" та "NIKE". Дякуємо всім учасникам та вітаємо фіналістів!
21 липня чекаємо команди та вболівальників на стадіоні школи №4 о 16:00. До зустрічі!
P.S.: подарунки та сюрпризи чекають не тільки переможців, але й активних учасників турніру! ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s07132638.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s12977887.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s93179964.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s73638637.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s51128788.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s45522824.jpg)
|