Велопробіги в Корюківці стали вже доброю традицією і щоразу набирають обертів, збільшуючи кількість охочих долучитись до активного дозвілля.
Сьогоднішній велопробіг організатори та учасники присвячують 361-й річниці від дня заснування міста Корюківка, і подолають, відповідно, 361 кілометр по мальовничих місцях Чернігівщини.
До місцевих велолюбителів долучились спортсмени з Чернігова та інших районів області. Протягом трьох днів учасники планують відвідати міста Сновськ, Городня, Ріпки, Мена, смт. Березна та Седнів. Маршрутом передбачено також зупинку в комплексі "Голубі озера” на Ріпкинщині.
![](/_nw/57/s38755595.jpg)
![](/_nw/57/s45490830.jpg)
![](/_nw/57/s56824868.jpg)
![](/_nw/57/s36609673.jpg)
![](/_nw/57/s07921051.jpg)