Сенсаційне розслідування:
яку воду п’ють довгожителі
Багато хто знає, що якість води і здоров’я людини невіддільні — це підтверджує вся історія людства. Але вода буває різна, і ми, залежно від її показників, або підтримуватимемо в чистоті наш організм, або засмітимо його всілякими солями і вкотре побіжимо по ліки.
Секрет довгожительства треба шукати насамперед у воді, яку ми щодня п’ємо. Так вважає академік Одеської регіональної академії наук Микола Григорович Друзьяк — автор серії унікальних книжок про вплив води на здоров’я і життя людини: ”Як продовжити швидкоплинне життя”, ”Вода здоров’я і довголіття”, ”Атеросклерозу може не бути”, ”Чому ми повнішаємо”, де розкриваються думки дослідників про вплив мінерального складу природних вод на здоров’я людини. Саме жорстка лужна вода — першопричина багатьох хвороб людини.
Вода має бути м’яка…
Однією з причин передчасного старіння є зневоднення організму. Воно пов’язане не тільки з кількістю води, спожитої нами, а й з її якістю. Легше засвоюється маломінералізована і кисла вода. Друзьяк вивчав вплив води на здоров’я людей у тих регіонах, де багато довгожителів. Його дослідження показали, що головним чинником довгожительства є місцева природна вода, яка має дуже мало іонів кальцію — до 20 мг/л (М. Друзьяк ”Вода здоров’я і довголіття”). Йдеться про м’яку воду, яка легко засвоюється організмом і очищує його. Тому якість води передусім оцінюється за вмістом у ній іонів кальцію. До речі, наша дніпровська і деснянська вода містять понад 50–60 мг/л кальцію та є еталоном нездорової води і ситуація погіршується.
…і несолона
Воду, подібну до тієї, що в районах, де чимало довгожителів, але кращу, сьогодні готують в Одесі. Це ”Миколінська” вода. На першому етапі виробництва початкову воду знесолюють, а на другому — мінералізують сульфатами калію і магнію, причому: K+ 80–100 мг/л, Mg+ 24–30 мг/л (жодна інша вода не містить стільки їх). А калій відіграє величезну роль в життєдіяльності клітин. Додавання калію до раціону (на прикладі космонавтів) поліпшує обмін речовин в організмі. Доведено — дефіцит магнію призводить до розвитку ракових захворювань, гіпертонічної хвороби. Згідно зі спостереженнями серед населення, що вживає питну воду з високим умістом солей магнію, смертність від серцево-судинних захворювань істотно нижча.”Миколінська” — цілком безкальцієва вода. При її споживанні не утворюється каміння в нирках (з цієї ж причини ця вода необхідна котам і собакам, яких годують сухим кормом, насиченим солями кальцію).”Миколінська” вимиває відкладення солей в організмі протягом одного-двох місяців і робить міцнішими наші кістки. Це видається дивним на тлі нескінченної кальцієвої пропаганди, але це дійсно так. Часто переломи дістають літні люди, що свідчить про ламкість кісток. У них не так бракує кальцію, як його забагато. А ось такого компоненту кісток, як колаген, який і має усувати ламкість, практично немає, оскільки надлишок кальцію в організмі перешкоджає накопиченню колагену.
Для загального здоров’я корисно пити якісну питну воду ШАНОВНІ ЧИТАЧІ ! Переглянути багато цікавих публікацій щодо лікування, Ви можете на сайті http://korjukivka-sity.at.ua/ ТА У РУБРІЦІ ЗДОРОВ-Я http://korjukivka-sity.at.ua/news/zdorov_ja/1-0-1
|