Семінар для батьків від Альтернативи .
За ініціативи КММГО "Альтернатива" у Корюківці відбувся семінар-тренінг для активних батьків, які цікавляться особливостями розвитку дітей, від досвідченого педагога з Чернігова Нелі Лавріненко, засновниці Центру розвитку дитини "Янголятко".Дякуємо всім не байдужим батькам за участь, тренеру Нелі за бажання ділитися власним досвідом і часом та міській владі за тепле і затишне приміщення! ... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/27/s77580476.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/27/s27741729.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/27/s03751666.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/27/s78142847.jpg)
|