Семенівка базарує, Семенівка агітує...
ФОТОрепортаж
.
В Семенівці базар буде завжди, а вибори скоро закінчаться. Зникнуть з вулиць такі красиві намети, цікаві газети, календарики, а ще- розійдуться по теплих домівках такі гарні дівчата та хлопці - "волонтери", що зараз агітують, а жаль ! Як би там не було, а поки що виборча компанія у розпалі. Протягом дня довелося походити вулицями маленького, але затишного і чудового міста, поспілкуватися з представниками влади і простими людьми, як Семенівки, так і навколишніх сіл, які приїхали на базар. Отож, влада підтримує, в більшості, одного кандидата, а населення - різних. А ще, в цей зручний для агітації час, коли базарний день, коли з'їхалися люди до Семенівки з навколишніх сіл, не побачив жодного кандидата в народні депутати до Верховної Ради України біля агітаційних наметів, чи серед людей. А агітатори, мабуть, не навчені, як треба переконувати, тицнуть газету, мов прочитаєте, і відсиджують час і одне місце в наметах, а що -на вулиці справжне літо і мухи не кусають. І ще, що цікаво, в більшості, з ким довелося спілкуватися, не змогли назвати призвіща та ім'я свого депутата, за якого голосували на попередніх виборах, а агітатори не зовсім добре знали про те, що написано в тих газетах, які роздають, біографії кандидатів, і взагалі - складалося враження, що в деяких наметах знаходяться випадкові люди, а шкода ! Навіщо тоді тратити гроші на макулатуру, краще б використати їх на придбання електролампочок та включити вуличне освітлення в населених пунктах, так би хоч була якась користь від виборчої компанії. Ну, а проголосують в Семенівському районі за кого потрібно, при цих комісіях і пасивності виборців. Час покаже...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s28921831.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s04793264.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s82255313.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s19215764.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s11100885.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s77800956.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s23817419.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s42316974.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s92508113.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s82664119.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s05687777.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s69726799.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s95756541.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s32618039.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s22854293.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s73135689.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s70950789.jpg)
|