Модератором заходу виступив Ігор Григор’єв – пастор релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях» (м. Корюківка), заступник голови Корюківської міської ради релігійних громад, який запропонував до обговорення питання традицій святкування Різдва, його атрибутики та згадок про свято в різні часи у різних сферах.
Висловили свої думки щодо мети і цілей відзначення Різдва та збереження традицій староста Наумівського старостинського округу Марія Суха. Те, як осмислена біблійна подія у літературі, проаналізувала директор Корюківської центральної районної бібліотеки Світлана Доропій.
Говорили й про висвітлення Різдвяної тематики в музиці, картинах художників різних країн та епох, у телепросторі та кіномистецтві. Вказані теми розкрили: директор Корюківського історичного музею Людмила Бабич, директор Корюківської школи мистецтв ім. О.С. Корнієвського Алла Сухомлин, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, лікар-хірург Корюківської центральної районної лікарні, депутат Корюківської міської ради, голова ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО» Сергій Милейко. У виступі заступника голови райдержадміністрації Володимира Полубня йшлося про взаємовідносини держави та церкви в різні часи.
Благочинний, настоятель Свято-Вознесенської парафії Православної церкви України, протоієрей Тарас Баїк, який є головою Корюківської міської ради релігійних громад, розкрив питання «Різдво Христове і відгомін язичництва» та подарував присутнім Різдвяну колядку.
На завершення зустрічі, з нагоди прийдешніх свят, присутні отримали солодощі від організаторів заходу.
Джерело http://koryukivka-rada.gov.ua/
![](/_nw/60/s94814207.jpg)
![](/_nw/60/s18828387.jpg)
![](/_nw/60/s96378700.jpg)
![](/_nw/60/s40450853.jpg)
![](/_nw/60/37623759.jpg)
![](/_nw/60/s71450971.jpg)
![](/_nw/60/s72661575.jpg)
![](/_nw/60/s50680059.jpg)
![](/_nw/60/s35540442.jpg)
![](/_nw/60/s23856287.jpg)
![](/_nw/60/s61223551.jpg)