Різдвяний вертеп Альтернативи подорожує районом!
ФОТОрепортаж
.
Вже у новому році ми продовжили відвідини сіл Корюківського району нашим різдвяним вертепом.Цими вихідними ми побували в селах Сядрино та Наумівка. Традиційно веселими іграми знайомилися з дітьми та молоддю, наші майстрині пропонували разом зробити різдвяну листівку та прикрасу на ялинку, дзвінко лунали колядки у виконанні нашого вертепу, після чого грілися чаєм та смакували печиво, а останнім акордом був знову небесний ліхтарик. Дуже вдячні всім мешканцям сіл за не байдужість та щедрі пожертви на книги в мішок пожертв, в якому на даний момент є 670 грн. і це ще не межа.
Добра справа триває, не втрать нагоду стати її частиною!!!
Докладно про благодійну акцію тут - http://vk.com/topic-31947262_29484695
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s06890233.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s43248848.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s88420229.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s63349841.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s87211099.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s91323828.jpg)
|