Пам'ять народу не убієнна !
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s94964816.jpg)
Дрібним осіннім дощиком плакало небо, нагортувалася сльоза у присутніх, які слухали розповіді про ті події далекого голодного 1932-1933 року, вогниками світилися запалені поминальні свічки та лампадки, а ще: виступи молодих істориків, поминальна панахида та слово до присутніх, яку висловив Благочинний Корюківського та Сосницького району о.Тарас (Баїк). Поряд проходили вулицею люди, одні приєднувалися до гурту громадян , які прийшли пом'янути, - інші ж, які вийшли з будинку культури, проходили мимо з опущеною головою і йшли у своїх справах; де-не-де у вікнах багатоповерхівок миготіли вогники запалених свічок... Так у Корюківці пом'янули 80-річчя голодомору... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s33006751.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s89935832.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s59588893.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s67909099.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s20648953.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s59727874.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s69056280.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s67181954.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s78736539.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s75892210.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s64149973.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s52290050.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s54998337.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s93065325.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s23063185.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s25243476.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s52242251.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s48724698.jpg)
|