Поки що комісії отримують бюлетені !
.
ФОТОрепортаж Чорні хмари сунули з боку Чернігова, на околиці Корюківки, біля ОВК дуже людно, безліч автомобілів, що з'їхалися з семи районів, "мов на храм", зморені, але щасливі члени ДВК, яким вдалося вистояти у величезних чергах до бухгалтерії, а потім і до комісії та отримати виборчі бюлетені. Сьогодні біля ОВК відносно тихо і спокійно, а що буде робитися в ніч прийняття протоколів та виборчої документації після того, як порахують голоси виборців, про це ми ще розповімо. Не дай Боже, щоб повторилася і цього разу та картина, яку довелося всім бачити під час минулих виборів біля приміщення ОВК, на самій околиці міста... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s75246589.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s16196717.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s84573933.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s65049210.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s93505796.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s15845159.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s94637670.jpg)
|