Освячували вербу ! .
ФОТОрепортаж
З вечора в суботу і в неділю зранку, як і по всій країні Україні, йшли віруючі до великих і малих церко,в щоб послухати проповідь священиків і освятити гілки верби. Ми побували на службі в одній з церков нашого славетного міста, освятили гілки верби, батюшка рясно окропив нас, як і всіх прихожан, священою водою на мир на злагоду на здоров'я...![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s98010881.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s39993358.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s39331780.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s24910212.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s19527022.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s51190621.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s31023778.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s13895708.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s86043002.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s21740722.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s89208140.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s67666639.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s21714902.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s93118536.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s78282521.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s09379333.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s08969238.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s33555009.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s78947960.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s33721769.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s14185218.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s76575383.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s37270276.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s20849440.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s96896769.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s88912309.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s06607015.jpg)
|