«Ну-мо, хлопці!» .
З нагоди Дня Захисника Вітчизни у спортивній залі Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся військово-патріотичний конкурс «Ну-мо, хлопці!», організований відділами у справах сім’ї, молоді та спорту і освіти райдержадміністрації та районним військовим комісаріатом. У конкурсі цього року брали участь старшокласники – випускники загальноосвітніх навчальних закладів району, у яких вивчається предмет «Захист Вітчизни». Зокрема, свої команди представили Корюківські ЗОШ І-ІІІ ст. №4, гімназія, Холминська та Савинківська загальноосвітні школи. Конкурсантів оцінювало журі у складі: Л.Г.Остапенко, начальника відділу освіти райдержадміністрації; Д.Л.Малиша, спеціаліста військкомату; О.О.Лашка, керівника СТК ТСОУ. У вітальному слові до учасників змагань та гостей свята вони побажали майбутнім захисникам Вітчизни не забувати славних традицій старших поколінь, готувати себе до служби як фізично, так і морально.
Програма військових змагань допризовників складалася з шести конкурсів: стройова підготовка, комплексна силова вправа, інтелектуальний конкурс, підтягування на високій перекладині, надівання протигазів та евакуація потерпілого, сигнали управління строю за допомогою прапорців. Глядачі із захопленням поцінували цікаві виступи всіх команд-учасників. А кому ж віддали перевагу? ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s31049974.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s61134924.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s28631280.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s51939608.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s25825161.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s79205022.jpg)
За підсумками журі конкурсу, І місце четвертий рік поспіль вибороли юнаки міської школи №4 (викладач предмету «Захист Вітчизни» С.В.Тихоновський), ІІ місце посіли юнаки міської гімназії (викладач Ю.Л.Шемет), ІІІ місце – юнаки Холминської загальноосвітньої школи (викладач В.М.Демченко), ІV місце – юнаки Савинківської загальноосвітньої школи (викладач М.М.Скороход). Переможці нагороджені дипломами Корюківської районної ради та райдержадміністрації, медалями та кубком. Всі учасники конкурсу та викладачі отримали подарунки. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s07156085.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s52740239.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s39651435.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s50352555.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/13/s08961672.jpg)
Організатори змагань висловлюють щиру вдячність учасникам конкурсу та викладачам предмету «Захист Вітчизни» за гарну підготовку до участі у цьому військово-патріотичному заході, що свідчить про гарне виховання юнаків та високий професіоналізм їхніх наставників. Джерело http://koradm.cg.gov.ua
|