Не все так погано у нашому домі !
Є з кого брати приклад у благоустрої прилеглої території ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s30219716.jpg)
ФОТОрепортаж Підприємства лісової галузі, як правило, розташовані подлижче до лісу. Не виняток і наша Корюківка, виробничі підрозділи, лісництва, будівля дирекції державного підприємства " Корюківське лісове господарство", також базуються на окраїні міста, серед віковічного лісу.
Тому й не дивно, що не всі мешканці міста могли бачили ту рукотворну красу в благоустрії території, що з творчою вигадкою створена трудовими колективами, за активної допомоги та участі керівництва структурних підрозділів і турботи директора Петра Петровича Погребняка.![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s02342251.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s02357588.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s07123685.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s91842016.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s51273182.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s86918303.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s18128927.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s64439674.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s71311671.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s03946039.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s78058542.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s28966746.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s12015910.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s27230705.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s63228772.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s49008255.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s74330532.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s11764984.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s30180108.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s89648231.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s61070301.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/16/s53280975.jpg)
|