Наш рідненький пляж ! Хоч стій, хоч ляж ...
ФОТО репортаж
Був час, коли в нашому місті були справжні господарі, працювали підприємства, будувалися
дороги
та житло і пляж був як у людей, а тепер одна назва - "
Хоч стій, хоч ляж", такий у нас пляж ! Корюківчани старшого покоління пам"ятають охайні місця відпочинку на острівцях нижнього ставу, " теплушку", містки між острівцями, фабричну лодочну станцію, водні велосипеди, окрасу водойми "плот " , поряд з пляжом тенісний корт , кіоск з морозивом та холодними напоями ...
Нічого цього зараз немає , розтягнули, пошкодили човни, байдарки та каноє, а згодом і плот "відплив" у невідомому напрямку...
Не привабливий міський пляж, який міська влада облаштувала прямо на вулиці Червонохутірська: машини, пилюка, собаки, постійний рух, а ще спустили воду на ставку, то тепер де- не- де по коліно та зарослі крапиви та очерету ... То й не дивно, що більшість громадян відпочивають біля води " на глинищі ", " Садовій " " на копані біля ВСК "...
Ось і нещодавно, в районці, міські керманичи відрапортували, що відкрили міський "дитячий пляж". Тоді виникає питання, а де ж у місті пляж для дорослих ? І взагалі, за санітарними нормами на пляжі повинні бути в достатній кількості фонтанчики питної води, навіси чи грибочки від сонця, лави для сидіння відпочиваючих, перевдягальні окремо для осіб різної статі, а також громадській туалет...
А що маємо? Привезли самоскид білого піску, зарахували ще чотири, невідомо коли, фарбовані лави та облаштували одну перевдягальню, да так, що видно все... І відрапортували ! Районна СЕС, не побачивши бруду навколо і безліч інших порушень, надала дозвіл на відкриття пляжу, пославшись на спрощену процедуру. А щодо громадського туалету недалеко від пляжу, то в розмові один поважний посадовець порадив звернутися до міського голови, а взагалі, кому необхідно, можуть ходити до міської ради в робочий час, що не кажіть, а приміщення з евротуалетом від пляжу за сотню метрів, там є і питна вода. Отакої, як кажуть, приїхали ...
Вулиця Червонохутірська і пляж - поряд ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s91171574.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s27069537.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s29131331.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s71372517.jpg)
"Чиста" вода, де купаються
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s72298469.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s92502859.jpg)
Перевдягальня поряд з "Хуторком"
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s43209539.jpg)
Відключена колонка, раніше тут була питна вода
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s63165703.jpg)
Місток на островки без настилу
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s44414238.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s18116509.jpg)
Тут ви знайдете все для задоволення ! Звертайтеся, Вас чекають
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s95602927.jpg)
|